Biblioteka szkolna znajduje się na drugim piętrze szkoły. Zakres gromadzonych zbiorów to lektury, literatura piękna i  popularnonaukowa, książki psychologiczne i publikacje metodyczne dla nauczycieli, audiobooki i płyty DVD. Nasza biblioteka jest miejscem w którym możecie wyciszyć się,  poczytać,  twórczo spędzić czas, zrelaksować się lub  spokojnie się pouczyć. Atmosfera jest serdeczna i przyjazna, a bibliotekarki w życzliwy sposób udzielają  porad czytelniczych oraz pomagają podczas pracy z komputerem i Internetem.
Bibliotekarki:
Agnieszka Olejniczakowska
Joanna Rosłaniec
Jeśli nie możecie skorzystać naszej biblioteki, pamiętajcie o bibliotekach  cyfrowych dostępnych online:
Portal Lektury.gov.pl – serwis pozwalający zapoznać się z  utworami literackimi będącymi na liście lektur szkolnych. Książki dostępne są online oraz do pobrania w wielu formatach.
Biblioteka internetowa Wolne Lektury -
Darmowa biblioteka cyfrowa 6566 darmowych utworów (lektury szkolne i tysiące e-książek i audiobooków) do których masz prawo.
Polona - Największa w Polsce biblioteka cyfrowa, wyposażona  w zaawansowane filtry do przeglądania zbiorów. Zawiera stare książki oraz inne zdigitalizowane zbiory. Większość z nich należy do domeny publicznej, więc są darmowe.

BibliotekaPokaż galerie