15 października 2021 roku obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień Owoców i Warzyw. Przedszkolaki opowiadały o swoich ulubionych owocach i warzywach. Rozpoznawały je za pomocą zmysłów: smaku, węchu i dotyku. Samodzielnie pokroiły i skomponowały sałatkę ze swoich ulubionych owoców. Słuchając piosenek o zdrowym odżywianiu, dzieci wykonały pracę plastyczną, wykorzystując pokrojone owoce i warzywa jako pieczątki. Po tak atrakcyjnie obchodzonym święcie, nikogo z naszych przedszkolaków nie trzeba przekonywać, że owoce i warzywa są podstawą zdrowego odżywiania i należy je spożywać co najmniej pięć razy w ciągu dnia. Opr. A. Jelińska

Dzień owoców i warzywa w przedszkolu
Dzień owoców i warzywa w przedszkolu (5)
Dzień owoców i warzywa w przedszkolu (4)
Dzień owoców i warzywa w przedszkolu (3)
Dzień owoców i warzywa w przedszkolu (2)
Dzień owoców i warzywa w przedszkolu (1)