Wrzenia 2020

Home O szkole Typy szkół

Szkolne spotkanie świąteczne

18.12.2019 odbyło się szkolne spotkanie świąteczne. Uczniowie przygotowali program artystyczny, który zachwycił wszystkich przybyłych gości. Jasełka, w których dominował Diabeł Boruta (Zuzia) i Diabły (Daria, Małgosia i Piotr), z Lucyferem (Hubert) na czele zrobiły ogromne wrażenie. Nie mniej zachwyciły publiczność nasze trzy Archanioły  (Tomek, Kuba i Kamil), którzy ostatecznie zwyciężyli w walce dobra ze złem. Zapamiętamy też na pewno Śmierć i Mikołaja, których grali uczniowie z Borowej. Po przedstawieniu uczniowie i przygotowujący je nauczyciele (p. Ania i p. Wiola) zebrali zasłużone owacje.
Nie zabrakło też Mikołaja z prezentami oraz słodkiego poczęstunku. Dzięki sponsorom nasi uczniowie co roku otrzymują indywidualne prezenty. W tym roku furorę zrobiły koce (dzięki p. Monice).
Spotkanie zakończyło wspólne śpiewanie kolęd, poprzedzone oddziałowym kolędowaniem.
To był miło spędzony, odświętny czas. Opr. W. Roguska

Zmieniony: Piątek, 20 Grudzień 2019 10:06

prace_plast...

W związku z ograniczeniem funkcjonowania szkół, nie mogła się dzisiaj  odbyć tradycyjna uroczystość zakończenia zajęć, podczas której wręczone byłyby świadectwa tegorocznym Absolwentom.
Po odbiór świadectw ukończenia liceum ogólnokształcącego zapraszamy Absolwentów naszej szkoły od dnia 27.04.2020 w godz. 10:00 - 13:00 do sekretariatu szkoły.
W obecnym stanie prawnym świadectwa ukończenia szkoły mogą być wydawane wyłącznie w postaci papierowego dokumentu. Każda inna forma będzie jedynie informacją o ukończeniu danej szkoły i otrzymanych ocenach z poszczególnych przedmiotów.