Czerwiec 2018

Home O szkole Typy szkół

Uroczyste pożegnanie klas maturalnych

W dniu 27 kwietnia kolejna grupa maturzystów odebrała świadectwa ukończenia szkoły. Klasy drugie przygotowały wspaniałe pożegnanie. Była piękna dekoracja, zabawne autorskie przedstawienie i wzruszające upominki. Życzymy udanego życia poza Zagórzem!

Zmieniony: Piątek, 11 Maj 2018 05:21

Rozpoczął się czas rozliczeń podatkowych i możliwość przekazania 1% od podatku dochodowego Organizacjom Pożytku Publicznego. Koło Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Zagórzu wspiera dzieci i młodzież z
problemami neurologicznymi i psychicznymi. Zwracamy się więc do Państwa, abyście zechcieli swoim wypracowanym podatkiem  podzielić się właśnie z Towarzystwem Przyjaciół Dzieci. Wpłaty jakich dokonacie Państwo, pozwolą nam nadal pomagać tym dzieciom, które najbardziej potrzebują wsparcia, troski i zabezpieczenia podstawowych potrzeb socjalnych, edukacyjnych i bytowych.