• Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Maj 2018
Po Wt r Cz Pi So Ni
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
Czy uważasz, że wykorzystanie nowych technologii na lekcjach pomaga w przyswajaniu wiedzy?
 
Home O szkole Procedura zapisu

Uwaga! Nowy plan lekcji od 26.02.2018

Email Drukuj PDF
Plan lekcji obowiązuje od 26.02.2018 r. Plan do pobrania pod adresem: Plany lekcji
Poszczególne oznaczenia klas:
11a - I LO Zagórze
11b - I LO Zagórze
11B - I LO Otwock
22a - II LO Zagórze
22b - II LO Zagórze
123B - II-III LO Otwock 
7SP+2G -  VII SP + II-Gimnazjum Zagórze
12-3 - II-III Gimnazjum Otwock
33GA - III Gimnazjum Zagórze
4-6 - IV-VI SP Zagórze
313p - I-III SP Zagórze
21-3 - LO dla Dorosłych Zagórze

Zmodyfikowany przez: Iza Grochowska-Tomasik  

Strona BIP

Mazowsze

Orzeł Biały 

Na stronie

Naszą witrynę przegląda teraz 66 gości 

Galeria

img_5487
Image Detail

Warto zajrzeć

Poniżej prezentujemy linki do strony, które według nas są warte odwiedzenia.

Z ostatniej chwili

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu i ich opiekunom za nadesłanie prac. Dzieci i młodzież zachwyciły nas pomysłowością oraz różnorodnością zastosowanych technik plastycznych i form literackich.  Jak co roku jury stanęło przed ogromnym wyzwaniem, aby wśród tak wielu ciekawych prac nagrodzić te najpiękniejsze. 
 
Kategoria praca plastyczna

Szkoła podstawowa I - III
I miejsce - Wiktor N. (Łódź)
II miejsce - Maja K. (Łódź)
III miejsce - Karolina J. (Warszawa, Niekłańska) 

Szkoła podstawowa IV - VII+II Gimnazjum
I miejsce - Klaudia W. (Jaworze)
II miejsce - Joanna K. (Kołobrzeg)
III miejsce - Aleksandra D. (Kołobrzeg)
- Zofia P. (Warszawa, Niekłańska)

III Gimnazjum + Szkoła Ponadgimnazjalna
I miejsce - Weronika F. (Rzeszów)
II miejsce - Martyna R. (Warszawa, Niekłańska)


Kategoria praca literacka

Szkoła podstawowa IV - VII+II Gimnazjum
I miejsce - Justyna B. (Józefów)
II miejsce - Adriana G. (Tarnów)
III miejsce - Maria P. (Warszawa, Niekłańska)
wyróżnienie - Joanna K. (Kołobrzeg)
wyróżnienie - (Lubliniec) 

III Gimnazjum + Szkoła Ponadgimnazjalna
I miejsce - Paulina O. (Zagórze)
II miejsce - Zofia D. (Rzeszów)
III miejsce - Kacper B. (Zagórze)
 
Nagrody dla zwycięzców i dyplomy dla uczestników zostaną wysłane na adresy szkół.