Czerwiec 2019

Home O szkole Procedura zapisu

Procedura zapisu

Procedura zapisu

Uczniem ZSS w Zagórzu mogą być wyłącznie pacjenci Mazowieckiego Centrum Neuropsychiatrii i Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży w Zagórzu. W okresie pobytu na oddziale leczniczym.
Obowiązek zapisu dziecka do szkoły należy do Rodziców – tylko w wyjątkowych sytuacjach rolę tę przejmują wychowawcy oddziałów  leczniczych.
Uczeń przyjmowany jest na podstawie n/w dokumentów:
1. zaświadczenie ze szkoły macierzystej;
2. potwierdzona za zgodność z oryginałem kserokopia ostatniego świadectwa szkolnego
3. pisemne potwierdzenie przyjęcia na oddział leczniczy – Karta Zapisu z Izby Przyjęć

UWAGA RODZICE! Prosimy nie wypisywać dzieci ze szkół macierzystych. W naszej szkole uczniowie realizują obowiązek nauki tylko w okresie pobytu na oddziale leczniczym

Oprócz w/w dokumentów prosimy o dostarczenie opinii i orzeczeń Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych lub innych Poradni Specjalistycznych (jeśli uczeń je posiada), np.
Orzeczenie o:
• dysleksji
• dysgrafii
• dysortografii
• dyskalkulii
• potrzebie kształcenia specjalnego
• potrzebie nauczania indywidualnego
• i inne

Na podstawie tych dokumentów możliwe będzie zorganizowanie procesu edukacyjnego dla danego ucznia zgodnie ze wskazówkami zawartymi w opiniach Poradni.

Zmieniony: Czwartek, 18 Czerwiec 2009 12:08

wycieczki_l...

Serdecznie zapraszamy pracowników oraz emerytowanych pracowników naszej szkoły  na spotkanie integracyjne - kolację z kręglami i bilardem - w dniu 19.06.2018 r. o godz. 19:00 - dofinansowaną z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych w Pubie BOWL - PUB w Warszawie ul. Merliniego 4.
Osoby zainteresowane wyjściem na kolację proszone są o pilne zgłoszenie tego faktu do sekretariatu szkoły do dnia 31.05.2019 r.