Wrzenia 2020

Home O szkole Procedura zapisu

Procedura zapisu

Procedura zapisu

Uczniem ZSS w Zagórzu mogą być wyłącznie pacjenci Mazowieckiego Centrum Neuropsychiatrii i Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży w Zagórzu. W okresie pobytu na oddziale leczniczym.

Obowiązek zapisu dziecka do szkoły należy do Rodziców – tylko w wyjątkowych sytuacjach rolę tę przejmują wychowawcy oddziałów  leczniczych.

Uczeń przyjmowany jest na podstawie n/w dokumentów:

1. pisemne potwierdzenie przyjęcia na oddział leczniczy – Karta Zapisu z Izby Przyjęć

2. kserokopia ostatniego świadectwa szkolnego

UWAGA RODZICE! Prosimy nie wypisywać dzieci ze szkół macierzystych. W naszej szkole uczniowie realizują obowiązek nauki tylko w okresie pobytu na oddziale leczniczym

Oprócz w/w dokumentów prosimy o dostarczenie opinii i orzeczeń Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych lub innych Poradni Specjalistycznych (jeśli uczeń je posiada),

Na podstawie tych dokumentów możliwe będzie zorganizowanie procesu edukacyjnego dla danego ucznia zgodnie ze wskazówkami zawartymi w opiniach Poradni.

Zmieniony: Wtorek, 25 Luty 2020 14:08

konkurs_pla...