Czerwiec 2018

Uroczyste pożegnanie klas maturalnych

W dniu 27 kwietnia kolejna grupa maturzystów odebrała świadectwa ukończenia szkoły. Klasy drugie przygotowały wspaniałe pożegnanie. Była piękna dekoracja, zabawne autorskie przedstawienie i wzruszające upominki. Życzymy udanego życia poza Zagórzem!

Zmieniony: Piątek, 11 Maj 2018 05:21

Dzień Grzyba
Z serii dziwnych imprez w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Grzyba. Ten rok jest wyjątkowy, bowiem lasy obfitują w grzyby i nawet ci, którzy dotąd nigdy grzyba nie znaleźli, mają taką szansę.
Pani Ewa Ż. przygotowała dla uczniów prezentację mówiącą o właściwościach grzybów, obalając mit mówiący o tym, że nie mają one właściwości odżywczych. Pani Wiola pokazała zdjęcia wszystkich grzybów, o których pisał Mickiewicz w Panu Tadeuszu. Natomiast p. Iza wyszukała najdziwniejsze grzyby świata i opowiadała o ich fenomenie.
A po obiedzie ruszyliśmy w las, gdzie „grzybów było w bród”…