Padziernik 2017
30 31

Rozpoczął się czas rozliczeń podatkowych i możliwość przekazania 1% od podatku dochodowego Organizacjom Pożytku Publicznego. Koło Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Zagórzu wspiera dzieci i młodzież z
problemami neurologicznymi i psychicznymi. Zwracamy się więc do Państwa, abyście zechcieli swoim wypracowanym podatkiem  podzielić się właśnie z Towarzystwem Przyjaciół Dzieci. Wpłaty jakich dokonacie Państwo, pozwolą nam nadal pomagać tym dzieciom, które najbardziej potrzebują wsparcia, troski i zabezpieczenia podstawowych potrzeb socjalnych, edukacyjnych i bytowych.

Zmieniony: Piątek, 05 Czerwiec 2009 13:13
Zmodyfikowany przez: Administrator

Dzień Grzyba
Z serii dziwnych imprez w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Grzyba. Ten rok jest wyjątkowy, bowiem lasy obfitują w grzyby i nawet ci, którzy dotąd nigdy grzyba nie znaleźli, mają taką szansę.
Pani Ewa Ż. przygotowała dla uczniów prezentację mówiącą o właściwościach grzybów, obalając mit mówiący o tym, że nie mają one właściwości odżywczych. Pani Wiola pokazała zdjęcia wszystkich grzybów, o których pisał Mickiewicz w Panu Tadeuszu. Natomiast p. Iza wyszukała najdziwniejsze grzyby świata i opowiadała o ich fenomenie.
A po obiedzie ruszyliśmy w las, gdzie „grzybów było w bród”…