Grudzie 2017

Nowa szkoła

Zmodyfikowany przez: Administrator

12.10 Dzień Tabliczki Mnożenia
Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia to dzień symboliczny. Dzień ten ma na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia. W naszej szkole od kilku lat również obchodzimy to symboliczne święto. Uczniowie mieli okazję poznać różne metody mnożenia, triki matematyczne a także sposoby wykorzystywane przez uczniów z Japonii. Obejrzeli również ciekawy film o hinduskiej metodzie liczenia na palcach. Oczywiście wszystkie metody uczniowie mieli okazje przećwiczyć praktycznie.

14. 10 Dzień Nauczyciela
Jak co roku w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Samorząd Uczniowski przygotował pod patronatem p. Wioli i p. Klaudii koncert życzeń dla naszych wspaniałych nauczycieli. Były ciepłe słowa podziękowań i muzyczne dedykacje w wykonaniu różnych uczniów.
Uczniowie działający w Samorządzie przygotowali też niespodziankę dla ulubionych nauczycieli. Na każdym oddziale i w każdym typie szkoły uczniowie głosowali i wybierali Super Nauczyciela. Wybrani pedagodzy dostali dyplomy uznania i gorące oklaski.