Marzec 2020
30 31

Home O szkole Historia Dzieje szkoły

Szkolne spotkanie świąteczne

18.12.2019 odbyło się szkolne spotkanie świąteczne. Uczniowie przygotowali program artystyczny, który zachwycił wszystkich przybyłych gości. Jasełka, w których dominował Diabeł Boruta (Zuzia) i Diabły (Daria, Małgosia i Piotr), z Lucyferem (Hubert) na czele zrobiły ogromne wrażenie. Nie mniej zachwyciły publiczność nasze trzy Archanioły  (Tomek, Kuba i Kamil), którzy ostatecznie zwyciężyli w walce dobra ze złem. Zapamiętamy też na pewno Śmierć i Mikołaja, których grali uczniowie z Borowej. Po przedstawieniu uczniowie i przygotowujący je nauczyciele (p. Ania i p. Wiola) zebrali zasłużone owacje.
Nie zabrakło też Mikołaja z prezentami oraz słodkiego poczęstunku. Dzięki sponsorom nasi uczniowie co roku otrzymują indywidualne prezenty. W tym roku furorę zrobiły koce (dzięki p. Monice).
Spotkanie zakończyło wspólne śpiewanie kolęd, poprzedzone oddziałowym kolędowaniem.
To był miło spędzony, odświętny czas. Opr. W. Roguska

Zmieniony: Piątek, 20 Grudzień 2019 10:06

prace_plast...

Serdecznie zapraszamy pracowników oraz emerytowanych pracowników naszej szkoły  na spotkanie integracyjne - kolację z kręglami i bilardem - w dniu 19.06.2018 r. o godz. 19:00 - dofinansowaną z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych w Pubie BOWL - PUB w Warszawie ul. Merliniego 4.
Osoby zainteresowane wyjściem na kolację proszone są o pilne zgłoszenie tego faktu do sekretariatu szkoły do dnia 31.05.2019 r.