Sierpie 2018
1 2 3 4 5
27 28 29 30 31

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci (TPD) jest ogólnopolskim, pozarządowym stowarzyszeniem prowadzącym działalność pożytku publicznego na rzecz dzieci.
W ciągu dotychczasowej działalności ofiarnie i mądrze służyło dzieciom - przede wszystkim wymagającym ratunku i pomocy.

W naszej szkole Koło TPD powstało w 2007 roku i obejmuje opieką wszystkie dzieci będące uczniami Zespołu szkół Specjalnych w Zagórzu

Szkolne koło TPD prowadzi działalność zgodną ze Statutem Zarządu TPD. Koło podlega pod Ognisko TPD w Otwocku.
W ramach swojej działalności koło organizuje różnego rodzaju aukcje prac dzieci, kiermasze książki używanej itp.
Członkiem szkolnego koła TPD przy ZSS w Zagórzu może zostać każdy pracownik placówki oraz osoby, które wykazują wolę bycia członkiem wspierającym lub honorowym nie będące pracownikami szkoły. Warunkiem uzyskania statusu członka jest podpisanie deklaracji oraz opłacenie składek u skarbnika koła.

Adres:
Towarzystwo Przyjaciół Dzieci
KOŁO w Zagórzu
przy Zespole Szkół Specjalnych
05 - 462 Wiązowna

Tel./fax 022 789 03 73

Osoby reprezentujące Zarząd Oddziału:

PRZEWODNICZĄCY - Małgorzata Pawłesa

SEKRETARZ - Stanisława Maria Kędziora

SKARBNIK - Joanna Siemiątkowska

Członkowie Zarządu
Wioletta Dybcio