Stycze 2018

Home O szkole Flota samochodowa

Konkurs plastyczno - literacki "Magia świąt Bożego Narodzenia"

Już po raz siódmy mamy przyjemność zaprosić uczniów szkół przyszpitalnych do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Literacko-Plastycznym "Magia Świąt Bożego Narodzenia".
Prosimy o zapoznanie się z regulaminem. Zachęcamy do udziału, czekają ciekawe nagrody. W przypadku pytań prosimy o kontakt mailowy Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .
Zmieniony: Środa, 06 Grudzień 2017 09:28

12.10 Dzień Tabliczki Mnożenia
Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia to dzień symboliczny. Dzień ten ma na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia. W naszej szkole od kilku lat również obchodzimy to symboliczne święto. Uczniowie mieli okazję poznać różne metody mnożenia, triki matematyczne a także sposoby wykorzystywane przez uczniów z Japonii. Obejrzeli również ciekawy film o hinduskiej metodzie liczenia na palcach. Oczywiście wszystkie metody uczniowie mieli okazje przećwiczyć praktycznie.

14. 10 Dzień Nauczyciela
Jak co roku w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Samorząd Uczniowski przygotował pod patronatem p. Wioli i p. Klaudii koncert życzeń dla naszych wspaniałych nauczycieli. Były ciepłe słowa podziękowań i muzyczne dedykacje w wykonaniu różnych uczniów.
Uczniowie działający w Samorządzie przygotowali też niespodziankę dla ulubionych nauczycieli. Na każdym oddziale i w każdym typie szkoły uczniowie głosowali i wybierali Super Nauczyciela. Wybrani pedagodzy dostali dyplomy uznania i gorące oklaski.