Lipiec 2018
30 31

Home O szkole Flota samochodowa

Rozpoczął się czas rozliczeń podatkowych i możliwość przekazania 1% od podatku dochodowego Organizacjom Pożytku Publicznego. Koło Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Zagórzu wspiera dzieci i młodzież z
problemami neurologicznymi i psychicznymi. Zwracamy się więc do Państwa, abyście zechcieli swoim wypracowanym podatkiem  podzielić się właśnie z Towarzystwem Przyjaciół Dzieci. Wpłaty jakich dokonacie Państwo, pozwolą nam nadal pomagać tym dzieciom, które najbardziej potrzebują wsparcia, troski i zabezpieczenia podstawowych potrzeb socjalnych, edukacyjnych i bytowych.

Zmieniony: Piątek, 05 Czerwiec 2009 13:13
Zmodyfikowany przez: Administrator

21.02.2018 w naszej szkole, przy współpracy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego, odbyła się akcja „Jesteś widoczny – jesteś bezpieczny”. Do szkoły przyjechali przedstawiciele różnych służb mundurowych, dzięki czemu przez 3 godziny uczniowie mieli okazję skorzystać i poznać różne zagrożenia. Niewątpliwie największym powodzeniem cieszył się symulator motocyklowy. Każdy miał okazję przejechać wyznaczoną trasę w dowolnym stylu: jedni jechali bardzo szybko, zaliczali wywrotki, przejeżdżali ludzi, inni jechali bardzo ostrożnie i bardzo długo.
Uczniowie zadowoleni byli także z zajęć pierwszej pomocy. Ratownicy medyczni bardzo rzeczowo i z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu udzielili instruktażu jak zachować się, gdy trzeba udzielić pomocy poszkodowanemu. A panowie policjanci po obejrzeniu z nami filmów edukacyjnych prowadzili długą dyskusję, dotyczącą różnych aspektów życia, w szczególności związanych z bezpieczeństwem. Dzień uważamy za bardzo udany.