Wrzenia 2020

Home O szkole Oferta Oddziałów Przedszkolnych

Oferta Oddziałów Przedszkolnych

W Zespole Szkół Specjalnych w Zagórzu działają grupy przedszkolne prowadzone wg Systemu Nauczania Kierowanego ( zwanego również od nazwiska jego twórcy metodą Peto ).
System ten, skierowany do dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym, zapewnia kompleksową i zintegrowaną edukację i rehabilitację dzieci ze sprzężoną niepełnosprawnością.

W ramach codziennych, systematycznych zajęć:
• nauczyciele realizują program wychowania przedszkolnego, zindywidualizowany i dostosowany do potrzeb i możliwości dzieci.
• w ramach programów ruchowych oraz zróżnicowanej aktywności następuje usprawnianie ruchowe wraz z nauką zmian pozycji i przemieszczania się.
• dzieci uczone są samodzielności w wykonywaniu czynności samoobsługowych takich jak:
- jedzenia i picie
- mycie zębów, twarzy, rąk
- ubieranie się
- załatwianie potrzeb fizjologicznych
• dzięki pracy i zabawie w grupie rówieśniczej następuje rozwój społeczny dzieci, rozwój komunikowania się, motywacji do wysiłku.
• ćwiczenia manualne oraz programy przygotowujące do pisania przygotowują dzieci do podjęcia nauki szkolnej.

Dzieci prowadzone są przez zespół specjalistów w skład którego wchodzą nauczyciele, rehabilitanci, opiekunki.
   Dzieci objęte są również opieką logopedyczną – indywidualną i zespołową w grupie, mają zajęcia na basenie oraz hipoterapię.

Dyrektor Zespołu Szkół Specjalnych w Zagórzu k/Warszawy uprzejmie informuje, że oferta cenowa od PETROJET Sp. z o.o. Kieszek 52, 26-670 Pionki, na zakup i dostawę oleju opałowego do ZSS w Zagórzu, przesłana pocztą elektroniczną w dniu 31 stycznia 2020 r. została wybrana w niniejszym postępowaniu.
Nazwa wykonawcy: PETROJET Sp. z o.o.
Adres: Kieszek 52 26-670 Pionki
Tel/fax: 48 384 80 24
e-mail: piotr@petrojet.pl
Regon: 142428908, NIP: 7962909473