• Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Sierpie 2017
Po Wt r Cz Pi So Ni
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
Czy uważasz, że wykorzystanie nowych technologii na lekcjach pomaga w przyswajaniu wiedzy?
 
Home O szkole
Informacje o szkole

Flota samochodowa

Email Drukuj PDF
Flota samochodowa Zespołu Szkół Specjalnych w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii w Zagórzu:
 
MERCEDES – BENZ SPRINTER
ROK PRODUKCJI 2009
POJEMNOŚĆ SILNIKA 2148
DATA ZAKUPU 20.07.2009
KOSZT ZAKUPU BRUTTO 168.877,19 zł.
 
Samochód ten jest pojazdem służbowym, specjalnym, służącym do przewozu uczniów niepełnosprawnych uczących się w Zespole Szkół specjalnych w Zagórzu k/ Warszawy.
Zmieniony: Środa, 02 Kwiecień 2014 18:04
Zmodyfikowany przez:
 

Oferta Oddziałów Przedszkolnych

Email Drukuj PDF

   W Zespole Szkół Specjalnych w Zagórzu działają grupy przedszkolne prowadzone wg Systemu Nauczania Kierowanego ( zwanego również od nazwiska jego twórcy metodą Peto ).
System ten, skierowany do dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym, zapewnia kompleksową i zintegrowaną edukację i rehabilitację dzieci ze sprzężoną niepełnosprawnością.


Więcej…
 

Nowa szkoła

Email Drukuj PDF
Nowa szkoła

 

Procedura zapisu

Email Drukuj PDF

Procedura zapisu

Uczniem ZSS w Zagórzu mogą być wyłącznie pacjenci Mazowieckiego Centrum Neuropsychiatrii i Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży w Zagórzu. W okresie pobytu na oddziale leczniczym.
Obowiązek zapisu dziecka do szkoły należy do Rodziców – tylko w wyjątkowych sytuacjach rolę tę przejmują wychowawcy oddziałów  leczniczych.
Uczeń przyjmowany jest na podstawie n/w dokumentów:
1. zaświadczenie ze szkoły macierzystej;
2. potwierdzona za zgodność z oryginałem kserokopia ostatniego świadectwa szkolnego
3. pisemne potwierdzenie przyjęcia na oddział leczniczy – Karta Zapisu z Izby Przyjęć

UWAGA RODZICE! Prosimy nie wypisywać dzieci ze szkół macierzystych. W naszej szkole uczniowie realizują obowiązek nauki tylko w okresie pobytu na oddziale leczniczym

Oprócz w/w dokumentów prosimy o dostarczenie opinii i orzeczeń Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych lub innych Poradni Specjalistycznych (jeśli uczeń je posiada), np.
Orzeczenie o:
• dysleksji
• dysgrafii
• dysortografii
• dyskalkulii
• potrzebie kształcenia specjalnego
• potrzebie nauczania indywidualnego
• i inne

Na podstawie tych dokumentów możliwe będzie zorganizowanie procesu edukacyjnego dla danego ucznia zgodnie ze wskazówkami zawartymi w opiniach Poradni.

Zmieniony: Czwartek, 18 Czerwiec 2009 12:08
Zmodyfikowany przez:
 

Typy szkół

Email Drukuj PDF

W skład Zespołu wchodzą następujące szkoły:

1) Szkoła Podstawowa z oddziałami przedszkolnymi;
2) Gimnazjum ;
3) Gimnazjum dla Dorosłych;
4) Liceum Ogólnokształcące;
5) Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych

Zmieniony: Środa, 30 Maj 2012 16:17
Zmodyfikowany przez:
 


Strona BIP

Mazowsze

Orzeł Biały 

Na stronie

Naszą witrynę przegląda teraz 44 gości 

Galeria

dsc_0542
Image Detail

Warto zajrzeć

Poniżej prezentujemy linki do strony, które według nas są warte odwiedzenia.

Z ostatniej chwili

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu i ich opiekunom za nadesłanie prac. Dzieci i młodzież zachwyciły nas pomysłowością oraz różnorodnością zastosowanych technik plastycznych i form literackich.  Jak co roku jury stanęło przed ogromnym wyzwaniem, aby wśród tak wielu ciekawych prac nagrodzić te najpiękniejsze. 
 
Kategoria praca plastyczna
Szkoła podstawowa
I miejsce - Kamila L. (Górzno)
- Mikołaj R. (Górzno)
II miejsce - Alicja O. (Słupsk)
III miejsce - Wiktoria Ż. (Kołobrzeg)

wyróżnienie:
Joanna K. (Bydgoszcz)
Wojciech K. (Górzno)
Maja S. (Słupsk)
Patrycja F. (Zabrze)
Martyna M. (Ciechocinek)

Gimnazjum

I miejsce - Łukasz S. (Otwock)
- Wiktoria K. (Górzno)
II miejsce - Sebastian J. (Zagórze)
III miejsce - Wiktoria M. (Wałbrzych)
- Wiktoria K. (Zabór)

wyróżnienie:
Adrian L. (Górzno)

Szkoła Ponadgimnazjalna

I miejsce - Julia O. (Zagórze)
II miejsce - Ewelina Ł. (Zagórze)
III miejsce - Patrycja W. (Zagórze)

Kategoria praca literacka

Szkoła podstawowa
I miejsce - Jakub T. (Kraków)
II miejsce - Klaudia T. (Zabrze)
III miejsce - Szymon W. (Wałbrzych)


Gimnazjum

I miejsce - Adrian M. (Wałbrzych)
II miejsce - Magdalena K. (Ciechocinek)
III miejsce - Marta P. (Bydgoszcz) 
 
Szkoła ponadgimnazjalna

I miejsce - Jakub B. (Zagórze)
II miejsce - Sara B. (Józefów)
III miejsce - Karolina P. (Zagórze)

wyróżnienie - Karolina B. (Zagórze)  

Nagrody dla zwycięzców i dyplomy dla uczestników zostaną wysłane na adresy szkół.