• Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Maj 2018
Po Wt r Cz Pi So Ni
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
Czy uważasz, że wykorzystanie nowych technologii na lekcjach pomaga w przyswajaniu wiedzy?
 
Home Dokumenty Regulamin Komisji Zdrowotnej

Uwaga! Nowy plan lekcji od 26.02.2018

Email Drukuj PDF
Plan lekcji obowiązuje od 26.02.2018 r. Plan do pobrania pod adresem: Plany lekcji
Poszczególne oznaczenia klas:
11a - I LO Zagórze
11b - I LO Zagórze
11B - I LO Otwock
22a - II LO Zagórze
22b - II LO Zagórze
123B - II-III LO Otwock 
7SP+2G -  VII SP + II-Gimnazjum Zagórze
12-3 - II-III Gimnazjum Otwock
33GA - III Gimnazjum Zagórze
4-6 - IV-VI SP Zagórze
313p - I-III SP Zagórze
21-3 - LO dla Dorosłych Zagórze

Zmodyfikowany przez: Iza Grochowska-Tomasik  

Strona BIP

Mazowsze

Orzeł Biały 

Na stronie

Naszą witrynę przegląda teraz 64 gości 

Galeria

dsc00792
Image Detail

Warto zajrzeć

Poniżej prezentujemy linki do strony, które według nas są warte odwiedzenia.

Z ostatniej chwili

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu i ich opiekunom za nadesłanie prac. Dzieci i młodzież zachwyciły nas pomysłowością oraz różnorodnością zastosowanych technik plastycznych i form literackich.  Jak co roku jury stanęło przed ogromnym wyzwaniem, aby wśród tak wielu ciekawych prac nagrodzić te najpiękniejsze. 
 
Kategoria praca plastyczna

Szkoła podstawowa I - III
I miejsce - Wiktor N. (Łódź)
II miejsce - Maja K. (Łódź)
III miejsce - Karolina J. (Warszawa, Niekłańska) 

Szkoła podstawowa IV - VII+II Gimnazjum
I miejsce - Klaudia W. (Jaworze)
II miejsce - Joanna K. (Kołobrzeg)
III miejsce - Aleksandra D. (Kołobrzeg)
- Zofia P. (Warszawa, Niekłańska)

III Gimnazjum + Szkoła Ponadgimnazjalna
I miejsce - Weronika F. (Rzeszów)
II miejsce - Martyna R. (Warszawa, Niekłańska)


Kategoria praca literacka

Szkoła podstawowa IV - VII+II Gimnazjum
I miejsce - Justyna B. (Józefów)
II miejsce - Adriana G. (Tarnów)
III miejsce - Maria P. (Warszawa, Niekłańska)
wyróżnienie - Joanna K. (Kołobrzeg)
wyróżnienie - (Lubliniec) 

III Gimnazjum + Szkoła Ponadgimnazjalna
I miejsce - Paulina O. (Zagórze)
II miejsce - Zofia D. (Rzeszów)
III miejsce - Kacper B. (Zagórze)
 
Nagrody dla zwycięzców i dyplomy dla uczestników zostaną wysłane na adresy szkół.