• Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Grudzie 2018
Po Wt r Cz Pi So Ni
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
Czy uważasz, że wykorzystanie nowych technologii na lekcjach pomaga w przyswajaniu wiedzy?
 
Home Dodatki Archiwum

Listopad nie musi być smutny

Email Drukuj PDF
27 listopada w naszej szkole odbyła się dyskoteka andrzejkowa. W miłej atmosferze, przy rytmicznych dźwiękach i pysznych wypiekach zrobionych przez naszych uczniów spędziliśmy miło czas. Opr. J.Nejman
 
25 listopada od 2002 roku, na całym świecie, swoje święto obchodzi ukochana przytulanka z dzieciństwa, czyli miś. W naszej szkole obchody Światowego Dnia Pluszowego Misia odbyły się po raz drugi. I po raz drugi został przyznany tytuł najsympatyczniejszej maskotki. W tym roku wygrał wielkooki czarny kot Eryka. Po raz pierwszy przyznano także tytuł bajkowego patrona szkoły - został nim  Paszczak znany z serii książek o Muminkach. Opr. J.Rosłaniec

Z okazji Święta Odzyskania Niepodległości przez Polskę w ORU w Otwocku odbyło się ciekawe spotkanie z historią - zaprezentowane przez  uczniów klasy I LO w postaci „Niepodległościowego pomocnika”, na który złożyły się przegląd faktów historycznych, prezentacja ciekawych utworów muzycznych oraz dekoracje poświęcone ikonografii 11 listopada 1918 roku.
 Zaprezentowano również dokumentalny film biograficzny o marszałku J. Piłsudskim, a także film fabularny „1920. Bitwa Warszawska”. Podsumowaniem dnia był konkurs wiedzy, w którym wzięli udział przedstawiciele trzech zespołów klasowych : Marysia M. z klasy III LO, Piotrek K. z klasy III gimnazjum i Oskar B. z klasy I LO. Uczestnicy mieli możliwość udzielenia pisemnych odpowiedzi na pytania konkursowe przy 2 możliwościach współpracy ze swoimi zespołami. Nagrodami były słodkości w barwach narodowych z Manufaktury Cukierków w Warszawie. Słodyczami poczęstowano zwycięzców oraz kibiców zmagań historycznych. Program dnia przygotowała pani Iwona Kurach zajęcia przeprowadzono przy współpracy z panią Eweliną Bron i panią Ewą Rudnicką.  Opr. I.Kurach
Zmieniony: Czwartek, 27 Listopad 2014 20:27
Zmodyfikowany przez: Iza Grochowska-Tomasik  

Strona BIP

Mazowsze

Orzeł Biały 

Na stronie

Naszą witrynę przegląda teraz 36 gości 

Galeria

dsc00734
Image Detail

Warto zajrzeć

Poniżej prezentujemy linki do strony, które według nas są warte odwiedzenia.

Z ostatniej chwili

Aktualny plan lekcji do pobrania tutaj