• Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Marzec 2018
Po Wt r Cz Pi So Ni
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
Czy uważasz, że wykorzystanie nowych technologii na lekcjach pomaga w przyswajaniu wiedzy?
 
Home Dodatki Archiwum

Studniówka 2014

Email Drukuj PDF
Na sto dni przed maturą nikt nie myśli o egzaminach, za to wszyscy o Studniówce. W naszej szkole nie jest inaczej. Już od początku tygodnia rozpoczęły się przygotowania. Wybraliśmy temat przewodni scenografii - Piekło. W związku z tym w ciągu tygodnia sala gimnastyczna zamieniła sie w piekielne pomarańczowo - czerwone czeluści. Sześćset czerwono - czarnych balonów zapełniło szkolny sufit, a czerwono - czarna zastawa pojawiła sie na stole. 
W piątek, 24.01, o godz. 19.00 impreza rozpoczęła się tradycyjnym polonezem. W tym roku była rekordowa liczba par w tańcu, czternaście, więc było na kogo popatrzeć. :) Uczniowie pod przewodnictwem p. Basi zatańczyli pięknie. 
Kiedy tylko zgasły światła uczniowie wyruszyli na parkiet. Początkowo królowali chłopcy z Borowej, ale po chwili wszyscy inni dołączyli i do 1.00 w nocy ani na chwilę z niego nie zeszli. Nie skusiły ich żadne atrakcje kulinarne: ani sushi, ani pizza, ani pyszne ciasta, sałatki czy słodycze. Na tej Studniówce królował taniec! Być może przyczyniły się do tego diabelskie różki i inne gadżety, które dodawały mocy tańczącym. ;)
Po 22.00 odbyły się wybory na Królową i Króla imprezy. Wygrali ci, którzy wiedli prym na parkiecie: Kasia z Hostelu i Tomet z ORU. Dostali odznaczenia i darmową sesję fotograficzną.
Zaproszeni goście z oddziałów i nauczyciele bawili sie doskonale, mimo że dobór repertuaru muzycznego przyprawiał wszystkich momentalnie o zadyszkę. 
Impreza udała się wyśmienicie co doskonale obrazują zdjęcia. Opr. Wioletta Dybcio

Zmieniony: Piątek, 25 Kwiecień 2014 06:50
Zmodyfikowany przez: Iza Grochowska-Tomasik  

Strona BIP

Mazowsze

Orzeł Biały 

Na stronie

Naszą witrynę przegląda teraz 53 gości 

Galeria

imag1876
Image Detail

Warto zajrzeć

Poniżej prezentujemy linki do strony, które według nas są warte odwiedzenia.

Z ostatniej chwili

Dzień Edukacji Narodowej, potocznie zwany Dniem Nauczyciela w naszej szkole przebiegał w bardzo wesołej atmosferze. Najpierw były występy dzieci ze szkoły podstawowej, młodzieży z gimnazjum i liceum. Wspólnie z nami ten dzien spędzali uczniowie z odziału na Borowej. Pokazali nam spektakl "O księciu, który szukał żony". Następnie każda z klas w specjalny sposób złozyła życzenia swojemu wychowawcy. I wreszcie nastapił przez wszystkich oczekiwany Szkolny Mam Talent. Uczestnikami byli uczniowie i nauczyciele naszej szkoły. Każdy przygotował wspaniały pokaz, a wystepy oceniało Szanowne Jury. Tego co się działo, nie da się opisać, zapraszamy do naszej Galerii